NākotnesSKOLA.lv

Vieta, kur izglītoties ar aizrautību!

Satiec domubiedrus un sadarbojies, izmanto resursus un dalies, atbalsti un bagātinies.

Ienāc vai reģistrējies!

Portāls Nākotnes skola ir biedrības "Cita Skola" 2009.gada novembrī izveidots sociālais tīkls  ar mērķi veicināt pedagogu, izglītības ekspertu un citu izglītības jomā iesaistīto personu, t.sk. vecāku tīklošanu, lai rosinātu pieredzes, viedokļu, domu un ideju apmaiņu, radīšanu un uzkrāšanu.

Vietne veidota, jo pēdējā laikā īpaši ir aktualizējies jautājums par inovatīvu pieeju nepieciešamību izglītībā, kas veicinātu tik vajadzīgā radošuma attīstību skolās. Mūsdienās radošums ir tieši saistīts ar kompetencēm darboties digitālā vidē.
Informācijas tehnoloģiju izmantošana izglītībā nav nekāds jaunums. Katrs no mums ir uzkrājis savu unikālu pieredzi šajā jomā dažu vai daudzu gadu garumā, tāpēc liels ir ieguvums, ja šīs vērtības tiek brīvprātīgi izplatītas un tādā veidā kļūst pieejamas gan tiem, kas ar tehnoloģijām ir uz "TU", gan tiem, kas uz "Jūs".

Prieks, ka šis sadarbības tīkls kļuvis par dalībnieku organizētu un pārvaldītu vietni ar pašu veidotu saturu, domubiedru grupām, aktuālām diskusijām, paziņojumiem par notikumiem u.c.

Esi viens no mums-Reģistrējies, izveido savu profilu, dalies pieredzē un aicini domubiedrus!