by Ainārs Sviklis     Novembris 11, 2015     1641   0   1   0   0   0

RealtimeBoard

Tiešsaistes tāfele ļauj grupām darboties kopā pie projektiem, plāniem, idejām. Bezmaksas versijā nav iekļauta sadarbības iespēja. Lietošanā ērta un saprotama. Datnes var saglabāt Google diskā.

by Redaktore Baiba     Augusts 08, 2014     1627   0   1   0   0   0

Mikroblogu vietne Edmodo

Mikroblogu vietne, kurā var veidot grupas atsevišķi klasēm un priekšmetiem.

Piedāvātās iespējas: paziņot aktualitātes (piemēram, mājas uzdevumus, ieskaites datumu), izveidot uzdevumus, aptaujas, grafikus, u.tml. Sākumā noder nelieliem uzdevumiem, vēlāk apgūstot visas piedāvātās iespējas, noteikti iespējams paplašināt un dažādot uzdevumu klāstu. Darbojas līdzīgi kā sociālie portāli.

Skolotājam jāreģistrējas, norādot skolu, mācību priekšmetu/-us, ko pasniedz un klasi/-es, ko māca. Pēc reģistrēšanās var sākt veidot mikroblogu grupas, kurām studenti var reģistrēties un pievienoties ar kodu, ko automātiski izsniedz sistēma, bet to iespējams arī nomainīt, lai vieglāk orientēties, kad šīs grupas tiek izveidotas vairākas.

Iespējams "sekot" sev interesējošām tēmām, mācību priekšmetiem, skolotājiem no citām skolām un valstīm un iegūt pieredzi arī no citiem kolēģiem, tuvākās un tālākās pasaules vietās.

Iespēju daudz, tikai sākumā jāpaseko norādēm, lai profila izveide un vietne būtu vienkāršāk saprotama.

by Ainārs Sviklis     Septemdris 29, 2015     1279   0   1   0   0   0

Nearpod

Izveido interaktīvas prezentācijas mācību stundai, izplati tās skolēniem, vēro aktivitāti un novērtē paveikto. Skolēni var sadarboties un līdzdarboties, pildīt uzdoto un iesūtīt atbildes/rezultātu.

Bezmaksas kontam ierobežotas iespējas.

Kategorija:
Atslēgasvārdi: